Вікна и двері.
Вікна и двері. Вікна и двері. Вікна и двері.

При виборі вікон і дверей потрібно враховувати їх практичність, красоту і довговічність.

Захист дверей від в злому.

Захист дверей від взлому.

 Фахівці вважають, що для того, щоб забезпечити надійну захист двері від злому, необхідно мінімум два замки. При цьому вони повинні мати різні системи: циліндричну і сувальдний. Тоді злодіям доведеться гарненько повозитися, і навряд чи їх зусилля до чогось приведуть, якщо, звичайно, у них немає з собою болгарки. Однак, у системи з двома замками є істотний один недолік - висока вартість, тому оптимальним варіантом вважаються комбіновані замки.

  Є один нюанс, який обов'язково вам потрібно враховувати: не рекомендується монтувати замки одного типу, виготовлені одним виробником. А засувка на металевих дверей може зіграти з господарем квартири злий жарт - навряд чи комусь хочеться випадково опинитися замкненим з іншого боку.

  Найнадійнішими вважаються «крабові» або сувальдні замки. Таку назву вони отримали завдяки системі свого пристрою: ригелі виходять з різних сторін і в різних напрямках. Природно, складність замку визначає його надійність, але і вартість його, відповідно, підвищується.

  Доцільно встановити на двері дві замкові системи: складну, і більш просту, і краще, якщо вони будуть мати різний принцип роботи. Щоб оберегти личинку замка від вибивання, варто передбачити укріплену накладку. Істотною перевагою будуть металеві трубки на ригелях - їх практично неможливо перепиляти.

Замок.

  Імпортні замки вважаються більш якісними та надійними в основному через велику кількість можливих варіантів ключів (до 4 млрд), та й поламання трапляються вкрай рідко. Варто нагадати та про таке, здавалося б, простому замковому механізмі як клямка. Ніяка відмичка з нею впоратися не в змозі, хіба що болгарка може допомогти зловмисникові, але де Ви бачили безшумну болгарку, що не переполохала би всіх навколо? До того ж, на клямку можна закритися, тільки перебуваючи всередині квартири, а значить, злодій мимоволі задумається, чи варто взагалі намагатися зламувати ці двері.

  Ще одним істотним плюсом клямки є те, що при виникненні пожежі, цей замок легко відкрити з нутрії. Про сучасні ж замкових механізмах, навряд чи можна таке стверджувати: під дією високих температур вони починають плавитися, і замок може заклинити, а значить, двері стане непереборною перешкодою і попросту заблокує вихід до порятунку.

  По конструкції клямки поділяють на накладні таі врізні, мають фіксатор і без нього. Особливої відмінності з точки зору надійності, в загальному то, немає, за умови, що Ви грамотно прикріпили клямку. Фіксатор забезпечує більш щільне прилягання дверей до коробки та зниження вібрації. Не зайвим буде і такий елемент, як ланцюжок, правда, встановлюючи її на металеву двері, приділіть увагу ланкам - вони повинні бути набагато міцніше, ніж при установці на дерев'яні двері.