Вікна и двері.
Вікна и двері. Вікна и двері. Вікна и двері.

При виборі вікон і дверей потрібно враховувати їх практичність, красоту і довговічність.

Фурнітура
для захисту вікон від злому.

Фурнітура для захисту вікон.

  Для проникнення в будинок злодіїв, найслабшим місцем є вікна. Сучасні злодії не розбивають вікна, тому що від цього дуже багато шуму. Вони зламують фурнітуру, відкривають вікна і таким методом проникають в будинок. Через це від якісної противовзламної фурнітури залежить безпека вашого будинку.

  В кожному вікні є точки замикання і противовзламні точки, які захищають вікно проти злому. Точки запирання у вікні відповідають за притискання створок до рами, за герметичність і стабільність всієї конструкції. Цю функцію виконують стандартні запірні цапфи разом з планками. І з цього, чим вище вікно, тим більше потрібно щоб було точок замикання. Вікно буде більш надійне від взлому. Противовзламні точки виконують функції точок замикання і одночасно ускладнюють злом вікна.

  До противовзламних аксесуарів відносяться:
  - грибоподібна цапфа, яка розміщена на створці і зачіпається з противовзломною планкою на рамі. Вона ускладнює віджим створки і регулює ступінь притискання створки до коробки вікна.
  - шпариний провітрювач, який розгерметизовує вікно і тим самим забезпечує повітрообмін в приміщенні.
  - противовзламна периметрична прямовисна планка, яка працює з грибоподібними противовзламними цапфами.
  - ручка, що закривається на ключ - блокує відкривання вікна при розбитті пакета, а також від небажаного відкривання вікна, наприклад дітьми.
  - підйомник створки, який регулює положення створки під час закривання, і запобігає осіданню і тертю створки об прямовисну планку.
  - накладка проти висвердлювання - не дозволяє просвердлити дірку в рамі, до механізму ручки, якою утримується вікно в закритому положенні.
  - блокувальник неправильного положення ручки відкривання - блокує її, коли вікно відкрите. Це не дозволить створці вікна вискочити з верхньої петлі і не впасти на користувача.
  - бездротовий віконний датчик, який реагує на зміну положення віконної створки. Віконний датчик встановлюється на фурнітурі. При спробі зсуву фурнітури уздовж периметра створки подає сигнал тривоги. Перевагою бездротового датчика є те, що не потрібно підводити кабель до вікна.

Фурнітура для захисту вікон.

  Вся ця противовзламна фурнітура потребує постійного і правильного догляду. Вона завжди повинна бути чиста. Засоби для чищення фурнітури не повинні містити шкідливих смол і кислот, які будуть псувати їх зовнішній вигляд і скорочувати термін служби.

Раз на рік фурнітуру потрібно очищати від старого мастила, і змащувати маслом, зазначеним виробником. А також іншими засобами для профілактики, що вказав виробник фурнітури для її захисту. А також слід перевіряти і по потребі дотягувати шурупні з'єднання. А зіпсовані шурупи замінити на нові.