Вікна и двері.
Вікна и двері. Вікна и двері. Вікна и двері.

При виборі вікон і дверей потрібно враховувати їх практичність, красоту і довговічність.

Двері - гармошка.

Двері - гармошка..

 Дизайнери приділяють особливу увагу створенню різних варіантів міжкімнатних дверей. Тому що вони крім виконання своїх головних функцій, ще повинні гармоніювати з приміщенням в цілому. Одним з найбільш функціональних і оригінальних видів вважається міжкімнатні двері - гармошка.

 Такий варіант підійде для господарів невеликих квартир. Двері на петлях, які стали для нас буденними, не дають можливість повністю використовувати внутрішню площу приміщення. Тому всілякі види розсувних дверей стали дуже затребувані. Найбільший попит викликають двері, які ховаються в стіни або ж роз'їжджаються в сторони. Крім цього випускають двері - книжки, які сильно нагадують двері - гармошки. Відмінність полягає тільки в тому, що будь-яка частина цієї двері складається тільки вдвічі, а двері - гармошку можна скласти багато разів.

 Двері - гармошка, яка складається, буде кращим варіантом для будь-якої кімнати: робочого кабінету, кухні, спальні або вітальні. Крім цього ці двері можна використовувати як стінові перегородки. А пластикові двері - гармошка може бути використана як шторки для ванної кімнати або душової кабінки.

 Двері - гармошка бувають пластикові або дерев'яні. Застосовуючи сучасні технології, вдалося створити двері, що мають вітражні елементи.

Двері - гармошка.

 Установка міжкімнатних дверей - гармошки досить легка. Вона збирається зі спеціальних панелей, ширина яких досягає 10-12 сантиметрів. Вони скріплюються між собою при допомозі петель. Найбільшу крайню з них кріплять до одвірка. Вгорі косяка встановлюють спеціальну напрямну планку, в неї після вставляють ролики. Завдяки використанню підшипників, її рух безшумний, і монтаж простий. За допомогою спеціального стопора двері, можна встановити як в закритому, так і у відкритому положенні.

 Двері - гармошки володіють різною висотою, але ширина у них однакова. Але, як і інші двері, її можна виготовити за індивідуальним замовленням, але вона буде мати більш високу ціну.

 Міжкімнатні двері-гармошки прості у використанні. Вони володіють рядом недоліків: ненадійні конструкції через безліч рухливих частин і невисокий рівень тепло- і звукоізоляції через те, що цей вид дверей нещільно закривається. Купуючи двері - гармошку, слід приділити увагу рівню якості її фурнітури. Високоякісні двері - гармошки будуть служити довше.

 Двері - гармошки зроблять ваші кімнати стильними та оригінальними!