Вікна и двері.
Вікна и двері. Вікна и двері. Вікна и двері.

При виборі вікон і дверей потрібно враховувати їх практичність, красоту і довговічність.

Маятникові двері.

Маятникові двері.

  Двері маятникові тільки недавно з'явилися на ринку і вже знайшли своїх клієнтів. Вони являють собою дуже компактну продукцію, яка зможе прикрасити різні приміщення. Принцип маятникових дверей полягає в тому, що вони відкриваються в обидві сторони. Маятникові двері виготовляють скляні, металеві або металеві зі скляним профілем. Вони являють собою найкращий варіант для будівель, які мають велику відвідуваність.

  Оригінальний пристрій маятникових дверей надає можливість проходженню величезному потоку відвідувачів в різні боки в один і той же час у великому супермаркеті, школі або будівлях аеропорту, що забезпечить прекрасний комфорт і абсолютну безпеку відвідувачів. У таких дверях відстань між створкою і рамою становить 8 мм і закриваються двері за допомогою щіткового управління.

  Маятникові двері також можна встановлювати на вході в під'їзді. Вони бувають полуторними, одностворчатими і двостворчатими. Щітковий ущільнювач по периметру створки і рами, забезпечує хороший захист від протягів при повністю закритих дверях. Маятникове відкривання дверей проводиться конструкцією напівавтоматичного доводчика, який встановлений внизу створки.

Доводчик маятникових дверей.

  Доступ до механізму доводчика виконується через верхню кришку знімного типу. Напівавтоматичний доводчик дверей розташований внизу дверей і виконує роль нижньої петлі для створки з налаштуванням підвісу двері по перпендикулярній півосі. Верхня петля - механізм, який включає дві частини. Одна з яких ставиться вгорі рами з внутрішньої сторони, а інша встановлюється на створці.

  Ці частини поєднуються при установці дверей. Механізм верхньої петлі робить налаштування кута розкриття двері. Підлогові доводчики, застосовувані в маятникових качающихся дверях, встановлюються в підлозі та забезпечують естетичний вигляд дверей. Найбільший кут відкривання маятникових дверей становить 180 градусів.

  За ціною, маятникові двері знаходяться між автоматично розсувними дверима і звичайними розпашними дверима. Все більшу популярність набувають маятникові двері зроблені з алюмінію. Але не скрізь розпашні маятникові двері підійдуть для установки. Є деякі характеристики, які необхідно знати. Такі двері стають все більш відомими. Іноді їх просто не замінити.