Вікна и двері.
Вікна и двері. Вікна и двері. Вікна и двері.

При виборі вікон і дверей потрібно враховувати їх практичність, красоту і довговічність.

Красиве і стильне вікно -
прикраса будинку.

Вікна.

 Загальний вигляд будинку дуже залежить від вікон. Від їх форми та розмірів, розміщення і пропорції. Вони показую, який будинок, розкішний або скромний, в сучасному стилі або під старовину.

 Сприйняття вікон сильно залежить від їх розміщення і стилю будинку. А самі вікна задають тон інтер'єру будинку. Вони впливають на контакт з оточенням і відкривають вам простір і перспективу. Вікна пропускають в кімнати світло. Добре освітлена кімната здається просторою і теплою. А відблиск сонця по меблях, стінах і підлозі надає приміщенню затишок. Розташування вікон придає кімнаті родзинку і приємну атмосферу.

 Стандартне рішення розміщення вікон, це розмір приблизно 150*150 см. Підвіконня в такому випадку розміщується на висоті 85 см. Але щоб вікна відігравали важливу роль то потрібно спеціально проектувати для конкретного інтер'єру. У цьому випадку вибирається конкретне розміщення, розміри та форма вікна.

 Вікна, розміщені до стелі, підходять для терас та балконів. Вони об'єднують простір в будинку з його оточенням навколо будинку. А для вітальні вони незамінні. Через вікно, яке починається у підлоги видно все, що знаходиться за ним. Це сад, тераса або балкон. На верхніх поверхах, з такими вікнами чудово можна милуватися усіма видами без перешкод. Через такі вікна в кімнату потрапляє велика кількість світла. І світло потрапляє відразу біля них, а не на стіну.

 Вікна з пониженим підвіконням до 50 см теж дають чудовий ефект. Вони чудово виглядають у вітальні. І коли ви сидите на низькому дивані, то низькі підвіконня дозволяють вам милуватися видом на терасу або сад. У сучасних інтер'єрах зараз встановлюють величезні вікна. Такі вікна максимально з'єднують кімнату з навколишнім виглядом. Вони дають хороший ефект коли розміщені на доглянутий і красивий сад, краєвид міста або пейзаж лісу. У такому випадку вже не потрібно додаткових прикрас.

 Вікна, розміщені до самої стелі добре освітлюють кімнату і її інтер'єр. Світло наче ковзає по стелі.

 Мансардні вікна дають велику кількість світла. Світло, який потрапляє зверху, є дуже привабливим елементом. А використання мансардних вікон разом з класичними вікнами, дає дуже привабливий вигляд приміщенню і створює гарний дизайн їм.

Вікна.

 Форма і поділ вікон має відповідати характеру інтер'єра та фасаду. Вікно арочне або кругле підкреслює значення місця, де воно розміщене. При використанні нетипових вікон підкреслюється стиль дому та інтер'єра і вказує на ранг приміщення. А оригінальність вікон створює певну атмосферу і характер приміщення, в якому вони встановлені. Великі скла показують, що будинок сучасний. Такі вікна робляться без поділів. А якщо є поділи, то тільки декоративні.

 Хорошим прикладом великих вікон є розсувні терасні вікна. Відсутність відкритої частини вікна що стирчить, полегшує дизайн кімнати та дозволяє відчинити їх більш ширше. Маленькі форми вікон підкреслюють, що будинок консервативного стилю або навіть старий сільський стиль. У минулі часи скла виготовлялись маленькими. І через це вікна виготовлялись невеликими таі ще ділилися на частини.

 Коли ви проектуєте свій будинок, ви добре врахуйте всі ці нюанси. І ваш будинок буде виглядати красиво, стильно та оригінально.