Вікна и двері.
Вікна и двері. Вікна и двері. Вікна и двері.

При виборі вікон і дверей потрібно враховувати їх практичність, красоту і довговічність.

Чому плачуть ваші вікна?

Чому плачуть ваші вікна?
  Вікна ПВХ на відмінну від дерев'яних, мають відмінні характеристики. Внаслідок підвищеної теплоізоляції і шумоізоляції, вони користуються більшою популярністю, ніж дерев'яні та алюмінієві брати. Але, не дивлячись на численні плюси, не всі покупці вибирають пластик.

  Основною причиною цього є численні міфи про металопластикові вікна. Крім шкідливості полівінілхлориду існує «думка», що вікна ПВХ через свою герметичність в обов'язковому порядку будуть «плакати». Чи так це? Спробуємо розібратися.

  Основні причини випадіння конденсату.

  Це неприємне явище обумовлене підвищеною вологістю всередині приміщення. Взимку, коли температура поверхні ваших вікон значно знижена, вони схильні до появи конденсату. Але далеко не всі зустрічаються з цією проблемою. У чому ж причина «невдачі» деяких власників пластикових вікон?

  Конденсат буде випадати в таких випадках:

  • В разі неправильного встановлення вікон;

  Неякісно запінений отвір або не рівно виставлена рама дадуть про себе знати з першим наближенням морозів. Віконна рама повинна стояти перед лінією точки роси інакше ми отримаємо все той же результат - промерзання і випадання конденсату.

  • При поганій теплопровідності віконної конструкції;

  Склопакет з мінімальним «захистом від холоду» (однокамерний зі звичайним тонким склом) підійде далеко не для будь-якої місцевості. Намагаючись заощадити, пам'ятайте про те, хто платить двічі. Особливо це стосується жителів регіонів з суворими зимами або жаркими пляжними сезонами.

  • При недостатній вентиляції приміщення;

  Якщо у вас природна система вентиляції зі слабкою тягою, як у більшості жителів країн СНД, то вам потрібно приділити особливу увагу цьому питанню. А особливо це актуально для кухонь, де постійно щось буде готуватися.

  Як уберегти себе від «плачучих» вікон?

Ремонт вікон.
  Відповідь на це питання напрошується сам по собі. Потрібно запобігти появі вищеперелічених причин. Головне все робити вчасно, адже профілактика приємніша, ніж лікування. Саме тому потрібно ретельно зважити всі «за» і «проти» вибираючи фірму, яка займеться установкою вікон у вас вдома. Цю роботу можна довіряти тільки досвідченим професіоналам, які знають свою справу.

  Купуйте вікно, яке буде повністю відповідати вашим вимогам і побажанням. Сьогодні в цьому плані вибір дуже широкий, можна придбати конструкцію з будь-яким рівнем захисту від шуму, холоду, грабіжників, ультрафіолету і т.д.

   Що стосується вентиляції, то є кілька варіантів вирішення проблеми. Тим, кому не по кишені заміна системи вентиляції, рекомендується регулярно провітрювати приміщення. Для цього відмінно підходить режим «мікропровітрювання». Звичайно, якщо ви не придбали глухі вікна, які категорично не рекомендовані для кухні.

  Як бачите змусити вікна «не плакати» дуже легко. А тим, хто вважає, що все залежить від того, вдалою була покупка чи ні, хочеться сказати: удача - це результат наших дій. Вчіться на чужих помилках, і удача завжди буде поруч. Чого я вам і бажаю!