Вікна и двері.
Вікна и двері. Вікна и двері. Вікна и двері.

При виборі вікон і дверей потрібно враховувати їх практичність, красоту і довговічність.

Вибираємо якісні
пластикові вікна.

Пластикові вікна.

 Розглянемо пластикові вікна не лише як своєрідний дизайн і високі шумоізоляційні дані, але і як практичність в експлуатації і довговічність. Адже в будь-яку кімнату повинно безперешкодно проникати достатня кількість світла. Уявіть, що вже через рік після установки профіль деформується? Тоді найдорожчий і модний дизайн не зможе врятувати ситуацію. Тому, щоб не допустити помилки при виборі пластикових вікон, спробуємо відповісти на кілька запитань.

  

Як правильно вибирати вікна ПВХ.

  Якісні вікна, як і будь-яка подібна продукція, повинні відповідати певним умовам:
  1. Утримувати тепло в квартирі або будинку.
  2. Пропускати світло в приміщення.
  3. Володіти хорошою шумоізоляцією.
  4. Закриватися щільно.
  5. Бути міцними та зручними в застосуванні.

  

У кілька етапів ми розповімо вам, як вибрати надійні пластикові вікна.

  

Етап № 1. Слід визначитися з фінансовими можливостями.

  На даний момент пластикові вікна доступні майже всім бажаючим. Багато виробників йдуть назустріч покупцям, завдяки чому з'явилися вікна елітного та економного класу.

  Для виготовлення вікон економ-класу використовують дешевший матеріал. Але в порівнянні з вікнами, які встановлювалися років 10 тому, звичайно ж, ці - набагато якісніші. Не варто відразу ж навідріз відмовлятися від економ-класу, так як ці конструкції непогано справляються зі своєю роботою: зберігають тепло, заглушають звуки.

Пластикові вікна.

  Вікна еліт-класу включають в себе профілі, у яких кількість камер може досягати 6. Чим більше камер, тим вище показник звукота теплоізоляції всієї віконної конструкції. Природно, що коштують вони на порядок вище, ніж конструкції економного класу. Вага їх набагато менша, отже, навантаження на фурнітуру є незначне, тим самим збільшуючи термін її служби. Плюс до всього, саме вікна елітного класу мають такі властивості, як неможливість запотівання і захист від інфрачервоного спектру випромінювання.

  

Етап № 2. Вибираємо профіль вікна.

  Характеристики готового виробу і місця його установки:
  1. Габарити - висота і ширина стулок, рами.
  2. Кількість повітряних камер і контурного ущільнення.
  3. Склопакет повинен бути максимально широким.
  4. Естетичні параметри.
  5. Товщина зовнішньої стіни.

  Усі профілі мають відмінності між собою - це колір, форма і зовнішній вигляд. Залишається всього лише вибрати варіант, який вам підходить найбільше.

  

Етап № 3. Вибір склопакета.

  Існують склопакети двох видів: одно і багатокамерні. Однокамерні - дешевші, але і за функціями вони гірші: погано зберігають тепло і мають низькі показники герметичності. Дво і більш камерні, навпаки, зберігають тепло, забезпечують чудову звукоізоляцію і добре пропускають сонячні промені в будинок.

  Не забувайте, що вікна ви встановлюєте не на один-два роки. Сподіваємося, що всі поради та правила, перераховані в цій статті, зможуть допомогти вам прийняти правильне рішення при виборі пластикових віконних систем. Корисних покупок!