Вікна и двері.
Вікна и двері. Вікна и двері. Вікна и двері.

При виборі вікон і дверей потрібно враховувати їх практичність, красоту і довговічність.

Розсувні двері об'єднують і розділяють кімнати в будинку.

Розсувні двері.

 В даний час в будинках, на місце звичайних розпашних дверей встановлюють розсувні двері. Перевага цих дверей полягає в тому, що ці двері займають значно менше місця ніж розпашні. Коли ви будуєте будинок, і хочете встановити в деяких приміщеннях розсувні двері, то ви вже повинні спроектувати собі, як вони будуть у вас відкриватися, і де стояти. Тобто, вони будуть відкриватися уздовж стін чи ховатися в усередину стіни. Для цього треба передбачити та оставити місце, на ширину або навіть більше ніж ширина створки.

 А якщо вони будуть ховатися в стіну, то при спорудженні потрібно розмістити направляючу дверей або спеціальну касету для цих дверей, в якій рухатимуться створки розсувних дверей. Якщо стіна готова то краще встановлювати двері, створки яких рухатимуться уздовж, із зовні стіни. А якщо хочете щоб двері ховалися, то можна її обшити гіпсокартоном з зовнішньої сторони та тим самим закрити її.

 У тому місці, де будуть розташовані розсувні двері не можна, щоб були розміщені труби з димоходами та вентиляційними каналами. А також не можна ставити меблі, декоративні стінки та вішати полки. Стіна повинна бути вільна від розеток. А якщо розсувні двері розміщені в стіні, і вона не потовщена, то на ню не можна встановлювати електричні вимикачі та розетки, а також забивати дюбеля для картин. Якщо кишеню для розсувних дверей робите самі, то потрібно передбачити можливість, щоб її прибирати від пилу. Тому що навіть за допомогою пилосмокта з насадками прибирати її важко.

 Місця, в яких можна встановити розсувні двері.
 Це між вітальнею і кухнею. Це дозволить об'єднати кухню з місцем, в якому проходить більша частина вашого життя в домі, і через це кухня стає єдиною частиною з вітальнею і денною зоною. Але коли двері закриті, то вона стає окремим приміщенням. У такому випадку двері повинні відповідати дизайну обох кімнат.

 Між двома суміжними між собою кімнатами.
 Завдяки двостворчатим розсувним дверям ви зможете змінювати пропорції, функції таі розмір приміщень. Об'єднуючи ці кімнати, ви зможете отримати один великий простір. Який в результаті об'єднання цих кімнат буде як велика презентабельна вітальня для прийому гостей або велика дитяча кімната для спільних дитячих ігор.

 У гардеробі або коморі, де ви зберігаєте речі.
 У цьому випадку економиться місце і спрощується доступ до ваших речей, якими ви постійно користуєтеся. У такій коморі полки роблять відкритими. Вони залежно від розмірів комори, можуть бути прикріплені з обох сторін, але тільки треба, щоб між ними лишилась відстань для проходу людини.

 У приміщеннях, які призначені для людей з обмеженими по пересуванню фізичними можливостями.
 Для таких людей, розсувні двері забезпечують більше можливостей для пересування людини на інвалідному візку. Рекомендується використовувати в такому випадку двері, які будуть автоматично відкриватися за допомогою кнопки управління на них або пульта з дистанційним управлінням. Отвір в таких дверях для проходу не може бути меншим, ніж 90 см. Дверна ручка для розсувних дверей повинна бути розміщена на висоті приблизно 120 сантиметрів.

 Розсувні двері - їх переваги.
 Розсувні двері при відкриванні займають менше місця в порівнянні з розпашними. Вони набагато легше відкриваються в порівнянні з розпашними. Їх можна залишати неповністю відкритими, не боячись, що їх закриє протяг або самі закриються. При правильному і продуманому монтажі, вони можуть красиво маскувати вхід в приміщення або навіть створювати свій красивий інтер'єр.

 Розсувні двері - їх недоліки.
 У розсувних дверей низька герметичність, і з цієї причини їх не можна встановлювати в якості вхідних дверей або в приміщеннях, в яких повинна бути різниця температур. У них дуже низька звукоізоляція. І тому встановлювати їх у ванних, туалетах або інших приміщеннях не бажано. Там потрібна хороша звукоізоляція. Також вони не практичні для приміщень, які плануєте закривати на ключ. У ці двері не можна встановити врізний замок, тільки встановлюється спеціальний замок, вартість якого набагато вище.