Вікна и двері.
Вікна и двері. Вікна и двері. Вікна и двері.

При виборі вікон і дверей потрібно враховувати їх практичність, красоту і довговічність.

Порівняння пластикових і
дерев'яних вікон.

Пластикові вікна.

 При будівництві будинку постає питання вибору вікон - пластикові або дерев'яні?

 Для того що б визначитися у виборі, розглянемо пластикові вікна в порівнянні з дерев'яними вікнами.

 Пластикові вікна практично на 100 % герметичні. Камерна конструкція вікон забезпечує їх повну герметичність. Вони мають гарну фізичну стійкість до різних механічних пошкоджень. Пластикові вікна мають відмінну теплоізоляцію і шумоізоляцію. Тепловтрати будівлі в основному відбуваються через вікна, тому установка пластикових вікон дозволить істотно знизити витрати на опалення приміщень.

 Крім того, при установці пластикових вікон, внутрішні приміщення будуть добре огороджені від проникнення сторонніх шумів з вулиці. Класичні дерев'яні вікна набагато менш герметичні таі не можуть конкурувати з пластиковими вікнами по шумоізоляції та теплоізоляції. Пластикові вікна практично не вимагають догляду.

Деревяні вікна.

 Зі звичайними ж дерев'яними вікнами виникає багато проблем. Дерев'яні вікна менш стійкі до механічних впливів. Дерев'яні вікна при високій вологості можуть розбухати так, що створки будуть відкриватися з великими труднощами, або навпаки усохнути до утворення щілин між створками. Крім того, дерев'яні вікна необхідно щороку утеплювати при настанні холодів, мінімум раз на два роки дерев'яні вікна необхідно фарбувати. Дерев'яні вікна схильні до старіння, і впливу на них різних комах.

 Пластикові вікна дуже довговічні, термін їх служби практично не обмежений. Велике значення має простота експлуатації пластикових вікон, які управляються поворотом однієї ручки. Пластикові вікна, на відміну від дерев'яних вікон, не схильні до гниття і деформації.

 Вартість пластикових вікон порівнянна з класичними дерев'яними, а то і дешевше їх. При чому в результаті конкуренції на ринку і використання недорогих полімерних матеріалів вартість пластикових вікон не має тенденції до зростання.

 Як варіант можна розглянути дерев'яні вікна зі склопакетом, і дерево буде склеєне з брусків. Але ці вікна обійдуться набагато дорожче пластикових. Через те, що дерево складніше в обробці, ніж пластиковий профіль, тому для виробництва дерев'яних вікон зі склопакетами потрібно більш складне устаткування.

 Відповідно ціна таких вікон буде набагато вища ціни пластикових вікон. У результаті проведеного порівняння можна зробити висновок, що вибір пластикових вікон є оптимальним варіантом при будівництві будинку.