Вікна и двері.
Вікна и двері. Вікна и двері. Вікна и двері.

При виборі вікон і дверей потрібно враховувати їх практичність, красоту і довговічність.

Вхідні двері,
перше що зустрічає в будинку.

Вхідні двері.

 Вхідні двері в приватному будинку, це символ вашої приватності. З вхідних дверей вже починається ваше особисте життя, і приватний простір, який закритий для сторонніх очей. Але вхідні двері також мають естетичну функцію.

 Вхідні двері мають бути теплими, герметичними, красивими, і особливо надійними з хорошою звукоізоляцією. Двері, які стоятимуть з зовні будинку, повинні бути стійкі до атмосферних впливів і механічних пошкоджень. Тому що атмосферні дії можуть пошкодити оздоблювальний матеріал і також призвести до деформації.

 Вхідні двері виготовляються глухі або засклені. Засклені двері мають естетичний вигляд. Також вони мають і практичну перевагу. Вони пропускають світло в приміщення, але не дозволяють бачити те, що знаходиться всередині приміщення. Вставки зі скла у вхідних дверях бувають з рифленою поверхнею, або з художнього скла. У вхідні, протиударні двері вставляють склопакети з загартованого і навіть куленепробивного скла. Але при виборі вхідних дверей треба враховувати те, що двері зі скляними вставками послаблюють їх стійкість до зломів.

 Вхідні двері виготовляються з деревини, ПВХ, сталі та алюмінію. Вхідні двері з деревини це - матеріал: дуб, сосна, ялина або екзотичні породи дерева. Зазвичай деревину застосовують клеєну. Багатошарова клеєна структура дерева добре протистоїть деформації. А покриття поверхні лаком, фарбою, дерев'яним шпоном або плівкою з полімеру добре протистоїть волозі. Вхідні двері з ПВХ бувають двох- або трикамерними. Це посилює їх конструкцію, тепло і звукоізоляцію. Двері з ПВХ довго зберігають колір, але вони менше стійкі до механічних пошкоджень. Великі пошкодження неможливо відновити. Але дрібні пошкодження, можливо закрити за допомогою спеціальних препаратів.

 У сталевих дверях коробку роблять зі сталі. Також каркас дверей виготовлений зі сталі та обшитий сталевим листом. Вся ця дверна конструкція покрита лаком або шкірзамінником. Можуть до обв'язки дверей кріпиться плити з MDF або HDF. Такі двері стійкі до ударів і зломів.

 Алюмінієві двері, це двері виготовленні з анодованого або покритого порошковою фарбою алюмінію. У них двох або трьох камерний профіль з термо і звукоізоляційним вкладишем. Алюмінієві двері дуже довговічні, але з легкістю на них утворюються різні вм'ятини. У дверне полотно вмонтовують скло. Такі двері мають сучасний стиль.

 Вхідні двері для зручності, стандартно виготовляються одно або двостворчаті. Стандартний розмір одностворчатих дверей - це ширина 90 см., а двостворчатих 1,2 м де ширина широкої частини 90 см., а вузької 30 см висота стандартних дверей 2.2 м. Нестандартні двері виготовляються різних розмірів, але в розумних пропорціях.

 Вага вхідних дверей буває різною, в залежності від призначення, розмірів і матеріалів. Вхідні двері без проти зламного підсилення важать до 20 кг. Протизламні, одностворчаті двері зі сталевою рамою, решіткою, горизонтальними і вертикальними підсилювачами важать від 60 до 120 кг. Найважчі двері це сталеві, покриті деревиною.