Вікна и двері.
Вікна и двері. Вікна и двері. Вікна и двері.

При виборі вікон і дверей потрібно враховувати їх практичність, красоту і довговічність.

Чим регулювати та закривати світло в мансардних вікнах.

Мансардні вікна.

Якщо у вас в будинку мансардні вікна. Але через них світло потрапляє в кімнату більше ніж вам потрібно в даний час. То ви можете закрити повністю від світла або стільки, скільки вам потрібно щоб потрапляло світла в кімнату. Для цього виготовляються спеціальні жалюзі або ролери. Вони виготовляються різних видів і різних кольорів. Їх можна закривати в ручному режимі або навіть автоматично. Можна зробити їх на замовлення за вашим бажанням, але це буде вам набагато дорожче. Но зате у вас буде ексклюзивний варіант, який зробить ваш будинок ще красивішим.

Внутренние шторы.

Внутрішні штори.

Внутрішні штори виготовляються стандартні, тобто прості і являють собою тканинну штору, яка скручена в рулон. Коли вона скручена, то можна приховати її за алюмінієвий карниз. Ця штора має фіксатори, які дозволяють встановлювати її в обраних положеннях, залежно від потреб закриття вікна. Ці штори не повністю закривають вікно від світла, а тільки фільтрують світло - як штори на звичайних вікнах.

Внутрішні штори виготовляються з бавовни, але обробляються спеціальною пропиткою, а краї захищені від обтріпування. Такі штори виготовляються ще з бічними напрямними. У них краї приховані в профілях. І це дозволяє більш щільніше закривати вікно, а також закривати його в будь-якому положенні. Якщо вікна особливо високі, то вам достатньо буде потягнути штору за шнурок до потрібного місця закриття. У цих штор тканина плісирована, що відрізняє їх від звичайних штор. Це покриття робить їх більш жорсткими.   

Затінюючі штори.

Затінюючі штори оснащені спеціальною прокладкою, яка не пропускає світло в кімнату. Вони також мають спеціальні напрямні. Затінюючі штори дуже знадобляться в кімнатах, де в день сплять діти. А термо відштовхувальний шар, яким покрита тканина, допомагає утримувати тепло в цій кімнаті.

Жалюзі.

Жалюзі.

Для закривання мансардних вікон використовують ще жалюзі. Вони дозволяють регулювати напрямок і кількість світла що проникає через вікно. Вони не закривають повністю вид з вікна. Спеціальні жалюзі покриті термо відштовхувальним  шаром. Він дозволяє в літній час відбивати світло, що потрапляє на нього і цим не дає нагріватися приміщенню. А взимку при повороті його у середину приміщення, утримує тепло в кімнаті. Такі жалюзі більш ефективні, ніж бавовняні штори.

Жалюзі можна піднімати та опускати на потрібну висоту. А коли вони повністю опущені, то поворотом на потрібний кут нахилу планок регулюють кількість світла. Жалюзі більше підходять для туалетів, ванних кімнат і кухні. Також вони дуже добре підходять в майстерні, де ви довго проводите час і там змінюється освітлення.

Маркізет.

Маркізет.

Маркізет який натягнутий на мансардному вікні найкраще захистить вікно від сонця. Маркізети використовуються на поворотно-відкидних і поворотних вікнах. Вони дуже ефективні влітку. Не пропускають тепло в приміщення, захищають від сонця і не закривають вид з вікна.

Вони встановлюються ззовні, але закриваються зсередини. Дозволяють фіксувати вікно в будь-якому положенні. Коли ви відкрили вікно, то маркізет за допомогою гачка зачіпається за вікно, і сам маркізет буде витягуватися або затягуватися. Маркізет виготовляється зі стійкого пластика, на який не впливають атмосферні явища. Поверх цього пластика прикріплена напівпрозора міцна сітка, яка відбиває сонячні промені та не дозволяє нагріватися віконному склі.

Зовнішні роллети.

Зовнішні роллети (рольставні).

Вони крім захисту від сонця, також ще не пропускають шум, і захищають вікна від в злому. Вони повністю закривають вікно, і тим самим затемнюють кімнату. Захищають приміщення від зайвого світла і перегріву від сонця. А взимку запобігають витоку тепла.

Ними управляти можна не відкриваючи вікна. Там встановлений сервопривід з дистанційним управлінням. Зараз з'явилися зовнішні роллети, що працюють від сонячних батареї. Зовнішні ролети відкриваються разом з вікном. При встановлених зовнішніх ролетах, можна у вікно встановлювати москітні сітки.

Для захисту мансардних вікон у вас дуже широкий вибір різних засобів. Ви можете підібрати собі все що побажаєте, на ваш смак і наявність фінансів.